Verraderlijke mist – Marja Boomstra  “Pas op het einde trekt de verraderlijke mist op en wat je dan ziet geloof je eerst niet!”

  • Auteur: Marja Boomstra
  • Uitgever: M-B Publishing
  • Nederlands 
  • mei 2023
  • 9789083096582
  • 287 pagina’s

Chaja probeert haar leven weer op te pakken nadat Lucinda is vast gezet, en dat lijkt haar ook aardig te lukken. Ze probeert stapje voor stapje de band met Boudewijn,  die zegt haar biologische vader te zijn, op te bouwen. Maar ze weet dat ze eerst de definitieve uitslag van de DNA-test moet afwachten, voordat ze Boudewijn als vader kan toelaten in haar leven. Toch groeit langzaam al wel het vertrouwen.

Ondanks dat Chaja en Raeven vaak op een verschillende ‘golflengte’ zitten lijkt de relatie zich toch te verbeteren. Ze beseffen dat ze beter moeten communiceren met elkaar en dat helpt. Alleen vervallen ze nog geregeld in oude patronen.

En dan kantelt alles weer naar de verkeerde kant; Raeven houdt informatie achter voor Chaja en Lucinda weet te ontsnappen. Weer loopt Chaja gevaar! Ook de steeds terugkerende droom over een geest in de mist – de boodschapper van verraad en slecht nieuws – achtervolgt haar en geeft haar een naargeestig gevoel.

Wanneer ze op onderzoek gaat en bij toeval op een kistje met herinneringen van haar moeder stuit, valt alles samen. De nagedachtenis aan haar moeder wordt versterkt door wat ze vindt in het kistje. De mist trekt letterlijk op, Chaja weet wat ze moet doen… de lezer komt daar op het ‘twistende’ einde ook achter. Wat een slot stuk! Wat een plot Marja! #Aanrader!

Gepubliceerd door Mustreads or Not

Lees je mee op ons blog welke boeken wij je aanraden?? Geniet van het leven, pluk de momenten.. dat is ons motto voor het leven