We gaan op boevenjacht – Kirsten Westerik & Michelle Leuveld “Van sporenonderzoek tot politiehond: je volgt het van dichtbij.” 🐾🐾🐾🐾1/2

We gaan op boevenjachtKirsten Westerik & Michelle Leuveld

Voorleesplezier met spanning, sirenes en speurwerk.”

Dit prentenboek neemt je mee in een spannend verhaal, vol weetjes over de politie. Op een heel duidelijke en begrijpelijke manier wordt uitgelegd hoe de politie te werk gaat wanneer er snoepjes worden gestolen uit de winkel van Petra Popcorn. Van sporenonderzoek tot de jacht op de dader: alles komt voorbij. Het voelt avontuurlijk, maar blijft toegankelijk en leerzaam.

“Een prentenboek dat nieuwsgierigheid aanwakkert, vol avontuur en gedetailleerde weetjes. Een echt avontuur”

Gespannen zat de kleine man naast mij toen ik het verhaal voorlas. Hij genoot zichtbaar en was al snel overtuigd: later wilde hij ook bij de politie. Of op de tractor. Dat was nog even een twijfelpuntje
Maar dat het verhaal hem volledig in zijn greep had, stond buiten kijf. De snoepjesdief móést gepakt worden en wij leefden samen mee terwijl het onderzoek stap voor stap werd gevolgd.

Het verhaal is prachtig geïllustreerd en met veel oog voor detail geschreven door Kirsten Westerik. Een echte aanrader voor avontuurlijke meisjes en jongens die bij elke sirene opschrikken met: “Mama, hoor!”
Maar ook voor kinderen die houden van een spannend én duidelijk verhaal waar je ongemerkt veel van leert.

Voorleesplezier gegarandeerd, want samen zit je gespannen te wachten: wordt de snoepjesdief gepakt… en ruikt de politiehond het juiste spoor?

Voorleesplezier voor jongens en meisjes die van avontuur houden.

Lieve Voorleesgroet Moon Kager

Auteur: Kirsten Westrik *Uitgever:  Uitgeverij De Fontein *NederlandsHardcover *9789026177064 *26 augustus 2025 *40 pagina’s

Gepubliceerd door Mustreads or Not

Lees je mee op ons blog welke boeken wij je aanraden?? Geniet van het leven, pluk de momenten.. dat is ons motto voor het leven

Plaats een reactie