Boeken nieuws·Boekentips·Recensies van Moon

De Top5 van 2019 van Moon Kager

December item

  1. Natuurlijk willen we even weten wie je bent, wat je doet, hoe je leest en welk genre jouw voorkeur heeft…..?

 Ik ben Moon, een van de beheerders van deze geweldige groep, en ik lees heel graag thrillers, en tegenwoordig ook Romans. Niets liever dan mij helemaal verliezen in een sterk boek. Dat vind ik echt genieten. Naast het lezen doe ik natuurlijk nog veel meer, ik schilder en doe veel vrijwilligers werk in ons mooie dorp Julianadorp, hier ben ik best druk mee maar geniet er dan ook enorm van. 

  1. Welk boek staat heel hoog op je verlanglijstje voor de december maand?

 Ik wacht vol smart op Zon van Lucinda Riley maar helaas dat duurt nog tot februari voor deze maand heb ik niet echt een grote wens, er ligt nog zoveel op mijn leesstapel dat ik nog wel even zoet ben.

download (13)

  1. Wanneer je je beste vriendin/vriend een boek wilt geven welk boek komt als eerste in je op om hem of haar cadeau te doen?

Dat zijn er best veel Toen ik Dood was- Loes den Hollander gun ik iedereen, maar ook de boeken van Rachel Caine, een serie waar er al twee van uit zijn en in februari deel 3 verschijnt. O en zo zijn er nog zoveel die ik graag cadeau wil doen. De boeken van Angelique Haak ook al zulke aanraders. Zo blijf ik nog wel even bezig  

Ontwerp zonder titel

  1. En dan nu je top 5 van meest favoriete boeken voor 2019, en waarom staat juist dit boek in jouw favoriete-lijstje?
  2. TOP 5 2019

1: Zwarte Ziel – Angelique Haak “Wanneer je denkt het kan niet beter, doet Angelique Haak er gewoon nog een schepje boven op. Zwarte ziel is niet voor de tere zieltjes maar zo sterk neergezet dat je blijft lezen, het boek moet uit. Weer een Mustread, Angelique Haak verdient het om gelezen te worden.”

1a; Toen ik dood was – Loes den Hollander: “Toen ik dood was” blijkt weer een regelrechte Mustread een pageturner, waar menig thriller fan van zal smullen. Ren maar alvast naar de boekhandel deze thriller mag je niet missen

 2; Het Italiaanse meisje – Lucinda Riley ; “De beste Standalone van Riley tot nu toe, dit boek raakt je, ontroert je en laat je niet los. Riley weet de juiste snaar te raken.”

2a; Killman Creek – Rachel Caine “Ga je mee op jacht? In Kilmann Creek zit je op het puntje van je stoel, onwetend, afwachtend en vol spanning. Wat een heerlijke Pageturner is deze Topthriller.”

3; Dood de Koning – Sandrone Dazieri; Genieten met Hoofdletter G, en Gruwelen met diezelfde Hoofdletter… Stap in deze Italiaanse rollercoaster en laat de rillingen over je lijf lopen….Dit is geen miskoop, deze drie delen horen in je boekenkast..

3a; Kwijt – Sandra J Paul  “Kwijt, beneemt je je adem, laat je vertwijfelt achter en speelt in op je vertrouwen, een ware pageturner die je gelezen moet hebben!”

 4; Een duister pad – Corine Hartman “Een ijzersterke psychologische thriller, waarin de karakters het verhaal maken. Een sterk staaltje research van Hartman”

4A; Rosalinds leugen – Muna Shehadi ; Rosalinds leugen heeft eenzelfde chemie als de boeken van Lucinda Riley, en zal dus voor de fans van deze boeken een Mustread zijn. 

5; Natan Z – Arjan Alberts; “Laat het recht zegevieren, maar in Natan Z is er maar 1 die zegeviert en dat is niet het recht. Deze Mustread vraagt om verfilming,”

TOP 5 2019 (1)

4; Hoeveel boeken denk je volgend jaar te gaan lezen?

Ik zit nu op 86 het jaar is nog niet om, maar ik hoop volgend jaar zeker weer rond dit aantal uit te komen. Er komt genoeg prachtigs uit dus vervelen hoef ik mij niet.

5: Naar welk boek kijk je nu al uit?

Zon van Lucinda Riley en  het derde boek van Muna Shehadi en Wolfhunter River van Rachel Caine